Aktualności

1 marzec 2021

Dziś po długiej przerwie odwiedzili nas ponownie w obu przedszkolach zaprzyjaźnieni muzycy z Filharmonii Białostockiej. Tym razem audycja traktowała o problemie zachowania czystej Ziemi dla nas i dla przyszłych pokoleń. Jak zwykle była to audycja interaktywna z udziałem dzieci – nauka przez zabawę. Zapraszamy do galerii zdjęć.

19 luty 2021

Przed pandemią często zapraszaliśmy do przedszkola zaprzyjaźnionych muzyków z Filharmonii. Obecnie obowiązują liczne obostrzenia i możemy zapraszać gości z zewnątrz znacznie rzadziej. No cóż … jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :). Więc w przedszkolu na Traugutta zagrała nasza własna orkiestra. Może nie było tak profesjonalnie ale bardzo wdzięcznie i wesoło. Orkiestrę możemy zobaczyć (i usłyszeć :)) na naszym profilu na fb. Zapraszamy.

18 luty 2021

Dzisiaj w przedszkolu na Traugutta odbyły się cykliczne WARSZTATY w KLUBIE MAŁEGO KUCHARZA. Tym razem młodzi adepci sztuki kulinarnej przygotowali coś wyjątkowego – pyszny włoski deser typu TIRAMISU. Można go zobaczyć (spróbować już jednak nie :)) na naszej stronie www i profilu na fb. Zapraszamy.

11 luty 2021

Cóż dzisiaj – oczywiście w obu przedszkolach słodkie obżarstwo – wszak to dziś TŁUSTY CZWARTEK. Raz w roku można legalnie i bez zakazów połasuchować sobie trochę 🙂

05 luty 2021

Tego dnia w Przedszkolu na Traugutta odbyły się trochę nietypowe zajęcia w ramach WARSZTATÓW z ROBOTYKI. Normalnie zajęcia prowadzi pani. Tym razem dzieci z grupy starszej wprowadziły maluszki w świat robota Photona. Było ciekawie 🙂